Atrakcje

Jest tu wszystko o czym można zamarzyć myśląc o letnim wypoczynku, a więc : piękna, niezatłoczona plaża, miejscami całkiem jeszcze dzika ( co jest już rzadkością na Polskim Wybrzeżu) krystalicznie czysta woda morska dla amatorów kąpieli, pachnący Wiciokrzewem Pomorskim szumiący las dla amatorów spacerów i grzybobrania. 

Oprócz urokliwej natury są oczywiście jeszcze inne atrakcje: jazda konna, wypożyczalnia rowerów, przeloty motolotnią, sporty wodne, możliwość zwiedzania interesujących zabytków - Zamek Księcia Eryka w Darłowie, latarnia morska w Jarosławcu, zabytkowe kościoły i inne.
Można też wybrać się w morze na połów dorsza. Spragnieni rozrywek mogą udać się do położonego w odległości 5 km parku wodnego w Jarosławcu lub 12 km Darłówku.

W miejscowości znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze oraz liczne obiekty gastronomiczne. 
Na tym kawałku wybrzeża panuje szczególny mikroklimat, powodujący u wszystkich wczasowiczów przypływ dobrego i pogodnego nastroju a panujący tu spokój stwarza idealne możliwości do wypoczynku rodzinom z dziećmi!. Więcej bieżących informacji o naszej miejscowości na stronie www.facebook.com/morzewicie/?fref=ts

Show More

Follow Us:

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Dolina Charlotty

Zaledwie 40km od Wici znajduje się urocze miejsce jakim jest Dolina Charlotty. Miejsce to oferuje wiele atrakcji. Możemy pojeździć konno, skorzystać z parku linowego, odwiedzić wioskę mongolską lub wybrać się na jeden z wielu wspaniałych koncertów w tamtejszym amfiteatrze.