Atrakcje

Jest tu wszystko o czym można zamarzyć myśląc o letnim wypoczynku, a więc : piękna, niezatłoczona plaża, miejscami całkiem jeszcze dzika ( co jest już rzadkością na Polskim Wybrzeżu) krystalicznie czysta woda morska dla amatorów kąpieli, pachnący Wiciokrzewem Pomorskim szumiący las dla amatorów spacerów i grzybobrania. 

Oprócz urokliwej natury są oczywiście jeszcze inne atrakcje: jazda konna, wypożyczalnia rowerów, przeloty motolotnią, sporty wodne, możliwość zwiedzania interesujących zabytków - Zamek Księcia Eryka w Darłowie, latarnia morska w Jarosławcu, zabytkowe kościoły i inne.
Można też wybrać się w morze na połów dorsza. Spragnieni rozrywek mogą udać się do położonego w odległości 5 km parku wodnego w Jarosławcu lub 12 km Darłówku.

W miejscowości znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze oraz liczne obiekty gastronomiczne. 
Na tym kawałku wybrzeża panuje szczególny mikroklimat, powodujący u wszystkich wczasowiczów przypływ dobrego i pogodnego nastroju a panujący tu spokój stwarza idealne możliwości do wypoczynku rodzinom z dziećmi!. Więcej bieżących informacji o naszej miejscowości na stronie www.facebook.com/morzewicie/?fref=ts

Show More

Follow Us:

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Trasy rowerowe i szlaki turystyczne

W okolicy znajdziemy wiele tras rowerowych. Na dwóch kółkach możemy dojechać do Darłówka, Jarosławca lub Darłowa. Rowery można wypożyczyć również w naszym ośrodku VIKI. Szlaki turystyczne: - Koszaliński Szlak Nadmorski (czerwony) odcinek międzynarodowego szlaku E-9 prowadzącego z Brestu (Francja) do Braniewa. - Szlak Rezerwatów (niebieski) długość 71,5 km. - Szlak Wiatraków (zielony) długość 13 km. - Szlak Zabytków Średniowiecza (czarny) długość 104 km. Polecany szczególnie dla rowerzystó