Lokalizacja

WICIE - geograficzny środek polskiego wybrzeża

Wicie położone są w samym sercu wybrzeża Bałtyku. Usytuowane zaledwie 6 km od Jarosławca i 15km od Darłówka stanowią doskonałą bazę wypadową do obu tych miejscowości.

Do Wicia najłatwiej dotrzeć samochodem. Najprostsza trasa wiedzie od drogi krajowej nr.203.

Jadąc tą drogą od strony Darłowa, w miejscowości Drozdowo musimy skręcić w lewo w kierunku Barzowic. Równie łatwo dojechać tą trasą od strony Ustki, w Drozdowie skręcamy w prawo na wspomniane już Barzowice. Następnie jedziemy przez Barzowice i na samym dole zjazdu ze wzniesienia musimy skręcić w lewo. Zjazd ten jest oznaczony tabliczką Wicie 3km. dalej już tylko kilka minut i dojeżdżamy do Wicia. 

 

W samych Wiciach nie trudno dotrzeć do naszych dwóch ośrodków. Chcąc dojechać do domków letniskowych VIKI,na rondzie skręcamy w prawo i utwardzoną drogą przemierzamy ok 400m. Następnie skręcamy w lewo w ul. Nadmorską i po ok.150m docieramy do VIKI.

Natomiast chcąć zatrzymać się w naszych pokojach PATIO, przejeżdżamy przez rondo prosto i po ok. 200m, po lewej stronie tuż przy plaży znajduje się nasz budynek.

Nasze domki VIKI położone są na 2 działkach  w odległości 300 metrów od piaszczystej plaży (5 min spacerem). Restauracja i pokoje PATIO znajduje się w samym centrum miejscowości, tuż przy wejściu na  plażę (30m) i głównym deptaku.

W razie kłopotów zawsze można skontaktować się z nami. Z chęcią wytłumaczymy jak do nas trafić.

 Pokoje gościnne PATIO ul. Morska 16, Wicie

Domki letniskowe VIKI ul. Nadmorska  8-9

Follow Us:

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now